категорії: афіша події

вистава "РАДУЙСЯ" Напіви до Богородиці

теґи: вистава "РАДУЙСЯ" Напіви до Богородиці, проект "ІРМОС" Давні духовні напіви України, театральний центр "Слово і голос"

 

Театральний центр "Слово і голос"

Проект «ІРМОС. Давні духовні напіви України»

вистава «РАДУЙСЯ» Напіви до Богородиці

26 квітня 2013, 19-00, Театральний центр "Слово i голос", Городоцька 38

Квитки можна придбати у мережі квикових кас 

kasa.in.ua тел.: 097 0000 754
093 0000 754
066 0000 754
а також в театральному центрі "Слово і голос" за годину до початку вистави

або за номером – 097 97 47 831

 

Начальника із

Начальників

Радуйся    

Деспота тиші родила єси

Радуйся

Проект ІРМОС (з грецької heirmos – зв’язок, пісня ) – це художній антропологічний проект, засобом і звершенням якого є духовний напів, православна духовна практика, здійснювана в сучасному соціо-культурному просторі і втілена в сучасних художніх формах. Ціль проекту – через розчищення мотиву ірмолойного співу – оновлення слова, зцілення особистої території служіння і творчості, нове художнє пізнання Закону.

Виконавці: Наталія Половинка, Юлія Цвях, Назар Романюк

Керівники проекту: Сергій Ковалевич, Наталія Половинка

довідка: (097) 97 47 831

Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос» заснований в 2010 році. Імпульсом до створення Центру стала необхідність створення Школи живої Традиції в Україні, яка базується на практиці пізнання законів традиції і традиційних технологіях та здійснюється в полі сучасного театру.Театральний центр «Слово і голос» – територія новітнього театру, основаного на законах Традиції, на класичній школі театру, на ідеї театру  Єжи Гротовського, Кліма  (Володимира Клименка), Сергія Ковалевича.   

Унікальність нашої праці пов’язана з проблемами слова та голосу. Для сучасного світу, обумовленого  інформаційним середовищем та ризикуючого в принципі втратити поняття слова та голосу як  природно даного способу  зв’язку людини з Богом, зі світом, з  іншою людиною – це одна із можливостей розвитку, освіти, новий художній  ресурс для театру.

 

Художній керівник Театрального центру «Слово і голос» – Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Наталія Половинка

26 квітня

 
Я був там