категорії: афіша події

вистава "РАДУЙСЯ" Напіви до Богородиці

теґи: РАДУЙСЯ: Напіви до Богородиці, вистава, проект ІРМОС, театральний центр "Слово і голос"
Початок: 22.02.2013 19:00
Закінчення: 22.02.2013 20:15
Місце: театральний центр "Слово і голос"
Адреса: м.Львів, вул. Городоцька 38
Предмет події: вистава "РАДУЙСЯ" Напіви до Богородиці, прект "ІРМОС" Давні духовні напіви України, театральний центр"Слово і голос" Кількість відвідувачів: 0

 

Начальника із

Начальників

Радуйся    

Деспота тиші родила єси

Радуйся

Проект ІРМОС (з грецької heirmos – зв’язок, пісня ) – це художній антропологічний проект, засобом і звершенням якого є духовний напів, православна духовна практика, здійснювана в сучасному соціо-культурному просторі і втілена в сучасних художніх формах. Ціль проекту – через розчищення мотиву ірмолойного співу – оновлення слова, зцілення особистої території служіння і творчості, нове художнє пізнання Закону.

Виконавці: Наталія Половинка, Юлія Цвях, Назар Романюк

Керівники проекту: Сергій Ковалевич, Наталія Половинка

довідка: (097) 97 47 831

Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос» заснований в 2010 році. Імпульсом до створення Центру стала необхідність створення Школи живої Традиції в Україні, яка базується на практиці пізнання законів традиції і традиційних технологіях та здійснюється в полі сучасного театру.Театральний центр «Слово і голос» – територія новітнього театру, основаного на законах Традиції, на класичній школі театру, на ідеї театру  Єжи Гротовського, Кліма  (Володимира Клименка), Сергія Ковалевича.   

Унікальність нашої праці пов’язана з проблемами слова та голосу. Для сучасного світу, обумовленого  інформаційним середовищем та ризикуючого в принципі втратити поняття слова та голосу як  природно даного способу  зв’язку людини з Богом, зі світом, з  іншою людиною – це одна із можливостей розвитку, освіти, новий художній  ресурс для театру.

Художній керівник Театрального центру «Слово і голос» – Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Наталія Половинка

Наша сторінка на facebook: http://www.facebook.com/pages/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%96-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81-Centre-Word-and-voice/111278508946240

aфіша

 
Я був там